سوالات متداول

اینستروسنتر به منظور ایجاد تنوع برای مشتریان در خرید، علاوه بر خرید آنلاین از طریق وبسایت، خرید تلفنی و حضوری را نیز برای مشتریان فراهم نموده است. جهت سفارش کالای خود به روش تلفنی کافی است با یکی از شما تماس های ما تماس حاصل فرمایید (02188193204 الی 6) تا همکاران ما در قسمت فروش علاوه بر ارائه اطلاعات مورد نیاز در مورد محصول، کالای مورد نیاز شما را به آدرس شما بفرستند. در صورتی که مایل به خرید به صورت حضوری هستید حتماً قبل از آن با کارشناسان فروش هماهنگ نمایید تا زمانی را برای مراجه به شرکت به شما اختصاص دهند.

از جمله سیاست های فروش مرجع ابزاردقیق و هیدرولیک ایران پوشش دادن کلیه مناطق ایران برای فروش کالاها می باشد. در این راستا با توجه به درخواست مشتری روش هایی همچون ارسال با پیک در تهران، پست پیشتاز، تیپاکس و ارسال هوای جهت ارسال کالاهای مشتریان در نظر گرفته شده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد روش های ارسال کالا اینجا کلیک نمایید.

در حال حاظر دو روش برای پرداخت خرید های شما وجود دارد:
1- پرداخت اینترنتی
2- واریز به حساب بانکی یا کارت بانکی

در صفحه هر محصول توضیحات مربوط به آن محصول آورده شده است. همچنین قسمتی به عنوان مشخصات فنی وجود دارد که سعی شده پارامتر های فنی محصول که در انتخاب محصول از اهمیت بیشتری برخوردار است آورده شود. در صفحه هر محصول کاتالوگ محصول در قالب فایل PDF قابل دانلود می باشد. از دیگر ویژگی های سایت اینستروسنتر قابلیت مقایسه محصولات و همچنین فیلتر کردن محصولات یک مجموعه با توجه به مشخصات فنی آن می باشد. همچنین کارشناسان ما در قسمت فنی و فروش پذیرای شما مشتریان عزیز بوده و در ساعات اداری می توانید با شماره تماس های 02188193204 ای 6 تماس حاصل نموده و از نظر کارشناسان ما در انتخاب بهترین کالا استفاده نمایید.

سیاست ما تنها فروش هرچه بیشتر محصولات نمی باشد بلکه شعار اصلی ما مشاوره و آموزش رایگان در زمینه تجهیزات ابزاردقیق و هیدرولیک می باشد. بدین منظور شیوه های مختلفی برای رائه مشاوره و پشتیبانی فنی در نظر گرفته ایم که عبارتند از:
1- تماس تلفنی با کارشناسان (شماره تماس: 02188193204 الی 6)
2- ارسال ایمیل به کارشناسان (برای مشاهده اطلاعات کارشناسان فنی اینجا کلیک نمایید.)
3- چت آنلاین (از طریق آیکن موجود در سمت چپ سایت)
4- جستجو در بین مقالات آموزش (مقالات آموزشی به گونه ای نگارش شده که بتواند اطلاعات مورد نیاز در مورد تجهیزات را در اختیار شما قرار دهد و نمونه های کاربردی محصولات در آموزش ها آورده شده است.)
5- دوره های آموزشی: مرجع تجهیزات ابزاردقیق و هیدرولیک ایران با داشتن سال ها تجربه در زمینه تامین و به کارگیری تجهیزات ابزاردقیق و هیدرولیک اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می نماید که می توانید اطلاعیه های مربوط با آن را در سایت مشاهده نمایید و یا با عضویت در خبر نامه از زمان و مکان برگزاری دوره ها مطلع شوید.

برای هر سفارشاتی که به صورت آنلاین و یا تلفنی ثبت می نمایید یک کد پیگیری صادر می شود که می توانید با مراجعه به پنل کاربری خود در سایت و یا تماس با یکی از خطوط ارتباطی ما از مرحله سفارش خود مطلع شوید.

مرجع ابزاردقیق ایران
ارسال دیدگاه